Svítání

Kontakt
O těchto stránkách

Aktualizace

Úvod
Galerie
Mandaly
Čítárna
Odkazy
Chomutovsko
Mapy
Archiv
5.9
06.4
27.1
21.1
06.4
26.1
26.1
06.4

Archiv

Astroinfo


Úplněk nastane v neděli 18/09 04:01
ve znamení Ryby

Přehled akcí

ZÁŘÍ

14.9 12 obl. zkušeností
16.9 Večer manter
24.9 Podzimní mandala

Odkazy k akcím


Radim Žáček
12 oblastí lidských zkušeností
VI. - "Jak být více sám sebou"
PŘEDNÁŠKA
středa 14.09.2005 18h
Chomutov,3.ZŠ "Na Příkopech"
V šesté oblasti budeme hledat hranice sebe sama. Na rozdíl od předchozí oblasti zjistíme, že nemůžeme vše, ale jen něco. Že máme své hranice a tyto hranice, že vymezují naší jedinečnost. A my bychom se měli stát „pouze“ tím, kým doopravdy jsme. V šesté, pasivní oblasti pohlédneme stejně jako v oblasti čtvrté do sebe sama, abychom si uvědomili naše hranice, naše dobré a špatné stránky. Podrobíme náš individuální život kritice, to vše proto abychom nalezli schopnosti které je třeba dál rozvíjet a také ty, od kterých se máme odpoutat, protože nás vysilují. Oddělíme zrno od plev , staneme se znovu žáky života. Povíme si o vztahu toho, co je venku a toho, co je uvnitř. O vztahu našeho těla a ducha.
Šestá oblast je také o zdraví, což vyjadřuje soulad právě mezi tělem a duchem a také o nemoci, která nás upozorňuje na jejich vzájemný nesoulad. Dozvíme se, jaký máme mít přístup k práci, každodenním činnostem a třeba k domácím miláčkům. Jednotlivě nalezneme oblasti práce, které by nám měli nejvíce „vyhovovat“, podrobíme průzkumu naše chování na pracovišti a mezi kolegy.
vstupné Kč 30,- informace k cyklu

Karel Daněk
Večer plný manter a muzikoterapie
AKCE
pátek 16.09.2005 17:30
Chomutov,3.ZŠ "Na Příkopech"
Zpěv je úžasnou ozdravnou technikou, účinně nás nabíjí životní energií, léčí fyzické tělo a očišťuje emoční i mentální aurická pole.
Naše tělo je dokonalý hudební nástroj, na který jsme zapomněli „hrát“. Muzikoterapie, o které vám spolu se zpěvem manter bude povídat Karel Daněk , vám umožní znovu si uvědomit jeho kvality a také se naučit tento hudební nástroj opět ovládat.
Při povídání o muzikoterapii si také přiblížíme techniku alikvotního zpěvu, budeme si hrát se zvuky a svým jedinečným hlasem. Pojďme a vytvořmě si společný páteční večer plný manter, hudby, radosti a pohody.
vstupné Kč 60,- Káj a Marci Daňkovi

Radim Žáček
Podzimní mandala
SETKÁNÍ
sobota 24.09.2005 14h
Jirkov, Červený Hrádek
Také se rádi setkáváte? A také nemáte v průběhu roku na vaše kamarády, přátelé a spřízněné duše čas? Chcete si popovídat, poklábosit, sdělit si vzájmně své radosti a smutky? Dejte tedy vědět všem , na které nemáte tolik času, že se můžeme setkat u Podzimní Mandaly. Povídat si, smát se a společně nebo každý sám pak můžeme z krásně barvného podzimního listí vytvořit na louce Červeného Hrádku Podzimní Mandalu. Podzimní Mandala je pro všechny známé, neznámé, osamělé i zamilované . Přijďte, uvidíte.

Novinky

Rozcestníky akcí

ezotera.cz
Můj Chomutov

Přednášky

12 oblastí lidských zkušeností

Letáček, Informace

  • 14.09.- VI. oblast
  • 17.08.- V. oblast
  • 13.07.- IV. oblast
  • 15.06.- III. oblast
  • 11.05.- II. oblast
  • 27.04.- I. oblast
  • 13.04.- Úvod

  • Odkazy

    ©BiGer 2005